Hakkımızda

DostDekor Mağaza Dekorasyonu Raf Sistemleri ve  Ev Dekorasyonu Ürünleri imalatı yapan bizler, 2015 yılında açmış olduğumuz yeni firmamız Dost Dekor ile siz değerli müşterilerimize, mağaza dekorasyonu raf sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz..

Modern imkanlarla yüksek standartlarda mağaza ekipmanları imalatina deveam eden DostDekor, Mağaza dekorasyonu üzerine mimarlik ofislerine özel tasarım raf, orta stand, raf sistemleri, dekorasyon ürünleri imalati yapmaktadır. Bu konudaki uzmanlığımızla mağaza sistemleri üzerine görsel yenilikleri ve tasarımları yakından takip edebilirsiniz.

Her geçen gün artan üretim kapasitesi ve çoğalan ekibimizle, yeni form anlayışı ve seçkin zevklere hitap eden ürünlerimizi, kalite, estetik, konfor ve güvenirliğe değer veren sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.

DostDekor Ana faaliyet konumuz Tekstil, Ayakkabı, Züccaciye, Spor... mağazaları için raf sistemleri, özel tasarım raf sistemleri, orta stantlar, mağaza dekorasyonu ekipmanları ve  Ev Dekorasyon Ürünleridir.